En Yeni Paylaşım Platformu Full Paylaşım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Program,oyun, filim,klip,webmaster,araçlar,resimler,arkadaşlık,sohbet,faydalı bilgiler vb...dahası bu forumda.paylasım platformu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle KAYIT olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda bulunan özel aktivitelerden yararlanamaz.

Muhteşem bir derbi olacak

YazarMesaj
A D M İ N
FORUM KURUCUSUMuhteşem bir derbi olacak Admin-yeni
A D M İ N

Aktiflik :
Muhteşem bir derbi olacak Left_bar_bleue200 / 999200 / 999Muhteşem bir derbi olacak Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 33166
Rep Puanı : 1
Yaşı : 41

Muhteşem bir derbi olacak Empty
MesajKonu: Muhteşem bir derbi olacak   Muhteşem bir derbi olacak Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2012 4:48 pm

''Muhteşem bir derbi olacak''
Güncelleme: 16:1819 Nisan 2012 Perşembe
Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçe maçının bütün biletlerin satıldığını vurgulayan Albayrak, taraftarlara teşekkür etti.
''Bütün biletler satıldı, hiç biletimiz kalmadı. Muhteşem bir derbi olacak'' diyen Albayrak, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Ama bu ilk derbi de değil, son da değil. Galatasaray taraftarına bugüne kadarki centilmen duruşları için ne kadar teşekkür etsek azdır. Yönetim kurulu olarak taraftarlarımızla gurur duyuyoruz. Başkanımız Ünal Aysal, Ali Dürüst, bütün yönetim kurulumuz ve hocamız Fatih Terim adına taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Galatasaray, CentilmenLig'de ikinci oldu, hiç sahamız kapanmadı. Hiç olumsuz bir şey yapılmadı. Galatasaray taraftarlarının bu derbide ve sonrasında oynanacak Beşiktaş ve Trabzonspor maçlarında da aynı duruşu sergileyeceklerini düşünüyorum. Sadece takımlarına sahip çıkıp, takımlarını 90 dakika destekleyeceklerini düşünüyorum. Rakiplerle ilgili en ufak bir şey söylemeyeceklerine inanıyorum.''

Albayrak, evlerinde milyonlarca insanın bu derbiyi izleyeceğini kaydederek, hiç kimse sahada kötü bir şey görmek istemediğini ifade etti. Futbolcuların ne olursa olsun saha içerisinde centilmence mücadele edip, örnek olduklarını anlatan Abdurrahim Albayrak, ''Biz onlara ayak uyduralım, morallerini bozmayalım. Umarım eskiden olduğu gibi yine iki tarafın karşılıklı şarkılarıyla maç izleyeceğimiz günler gelir. Galatasaray taraftarına söylüyorum; sonuç ne olursa olsun milyonlarca izleyiciye heyecanlı ve neşeli bir derbi izleteceğimize inanıyorum. İki takıma da başarılar diliyorum'' diyerek sözlerini tamamladı.
http://bialem.forummi.com

Muhteşem bir derbi olacak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu fotoğraf 40-50 yıl içinde tarih olacak.
» Redfield ATX v1.20 for Adobe Photoshop (Muhteşem Photoshop Eklentisi)