En Yeni Paylaşım Platformu Full Paylaşım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Program,oyun, filim,klip,webmaster,araçlar,resimler,arkadaşlık,sohbet,faydalı bilgiler vb...dahası bu forumda.paylasım platformu

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle KAYIT olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzda bulunan özel aktivitelerden yararlanamaz.

Galibiyeti kutladılar, kovuldular!

YazarMesaj
A D M İ N
FORUM KURUCUSUGalibiyeti kutladılar, kovuldular! Admin-yeni
A D M İ N

Aktiflik :
Galibiyeti kutladılar, kovuldular! Left_bar_bleue200 / 999200 / 999Galibiyeti kutladılar, kovuldular! Right_bar_bleue

Başarı Puanı : 33166
Rep Puanı : 1
Yaşı : 41

Galibiyeti kutladılar, kovuldular! Empty
MesajKonu: Galibiyeti kutladılar, kovuldular!   Galibiyeti kutladılar, kovuldular! Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2012 4:36 pm

Galibiyeti kutladılar, kovuldular! Galibiyeti_kutladilar_kovuldular_1334782257
Beşiktaş'ın en başarılı alt yapı takımlarından U-18'in Teknik Direktörü Haluk Duranoğlu'nun görevine son verildi.

Konu ile ilgili HABER1903'e konuşan Duranoğlu;

- OYUNCULAR GALİBİYETE SEVİNMİŞ -

"Kayseri dönüşünde uçak fobim olduğu için yıllardır sakinleştirici alıyorum ve uyuyorum. Bunun ardından yardımcı antrenörlerin kontrolüne bırakıyorum. Oyuncularımız da galibiyetin verdiği sevinç ile tezahüratlar yaparak sevinmişler. Kongre üyesi bir ailenin kızı uçakta oyuncular arasında galibiyetin verdiği coşku ile ilgili sıkıntılar yaşadığını babasına iletmiş. Babası da konu ile ilgili kulübü arayarak bizi şikayet ediyor. Oyuncular ve yardımcı antrenörler uçakta yaşanan sıkıntı verici olayları yalanladı. Hatta Yasin Sülün hosteslere "Bir sıkıntı var mı?" dediğinde hostesler "Çocuklarla birlikte biz de eğleniyoruz. Herhangi bir problem yok " diyor. Yaşanan olayların ardından Beşiktaş Kulübü Alt Yapılarından Sorumlu Emrah Bayraktar, konuyu araştırmak için bizler yerine malzemecimizi çağırıyor ve olayı soruyor. O da hiç bir sorun olmadığını ve tezahüratlardan bahsediyor. Sanırım kulüp yetkilileri Emrah Bayraktar ve Haluk Özgerçek bu olayı önemsemediği için takımın hocaları yerine yaşanan olayı takımın malzemecisine soruyor. Daha sonra Emrah Bayraktar beni yanına çağırarak "Haluk hoca Kayseri dönüşünde uçakta ciddiyetsizlik ve disiplinsizlik olmuş. Konu ile ilgili şikayet var. Hepinizi görevden almak zorundayız" dedi. Ben de kendisine " Fobimden dolayı yolculuk esnasında uyudum. Ancak sizi ve Beşiktaş'ı zor durumda bırakacak bir olay varsa ekip arkadaşlarım ile konuşup, size döneyim. Gerekirse istifa ederiz" dedim. O da bana "Siz bilirsiniz" dedi. Konu ile ilgili Yasin Sülün'ü aradığımda "Gerekirse istifa ederiz" dedi. Daha sonra kendisi Emrah hocayı arayarak istifa ettiğini ve malzemeleri kulübe bıraktığını iletmiş" dedi.

- BEN BUNLARI HAKETMEDİM -

"Pazartesi günü U18 takımının antrenman öncesi Yasin Sülün'ü çağıran Emrah Bayraktar ve Haluk Özgerçek "Sen çok onurlu bir davranış yaptın. Seninle işimiz yok. Sen görevine devam et" diyerek eşyalarını geri vermiş. Daha sonra Salı günü toplantı olduğu ve herkesin eksiksiz gelmesi gerektiği bize tebliğ edildi. Salı günü Emrah hoca herkesin içerisinde görevimize son verildiğini söyledi. Ancak "Yasin hocayı göreve devam ettireceğiz" dedi. Şimdi ben soruyorum "Madem biz orada 3 hoca sorumluyuz neden Yasin Sülün devam ediyor?" Daha sonra da Yasin Sülün, takım ile birlikte çalışmalara devam ediyor. Benim hayatım Beşiktaş'ta geçmiştir. Serdar Özkan, Mehmet Sedef, Batuhan Karadeniz, Orhan Gülle, Sezer Özmen, Cumali Bişi gibi bir çok oyuncuları arayarak herkes benim hakkımda yorum alabilir. Takımsal başarı olarak da 2 sene Türkiye Şampiyonu olduk. Bu sene de Play-off maçlarının ilk yarısında lider tamamladık. Muhtemelen bu sezonda şampiyon olacağız. Şu pozisyonda beni görevden aldılar. Beşiktaş Kulübü'nden hiç bir yönetici beni aramadı. Ben bunları haketmedim. Bu yüzden beni bu görevden alıyorlarsa söylenecek bir şey yok. Her şeyi Allah'a havale ediyorum. Ben Beşiktaş için canımı veririm. Bütün oyuncularım beni arayarak destek çıkıyor. Bana yalancısın diyen herkes ile de yüzleşebilirim" diyerek sözlerini tamamladı.
http://bialem.forummi.com

1 sayfadaki 1 sayfası